12345

456           Webp.net gifmaker 2

دراسنا از خانواده مارچوبه می‌باشد. این گیاهان به صورت خودرو در جنگل‌های گرم و مرطوب جنوب شرقی آفریقا رشد می‌کنند. دراسنا دارای برگ‌های پهن و کشیده به رنگ سبز تیره می‌باشند. نام این گیاه نیز برگرفته از آرایش قرارگیری برگ‌ها در کنار هم می‌باشد. برگ‌ها به صورت متراکم و دسته‌ای در انتهای شاخه‌ها تشکیل می‌شوند.

شرایط نگهداری :

دما: بهتر است در حرارت گرمتر از 32 درجه سانتی‌گراد و بالاتر باشد. دراسنا دراکو (یکی از انوع دراسنا ها ) اینجا منحصر به فرد است و قادر به مقاومت حتی در حرارت پایین تر از 25 درجه سانتی‌گراد است.

نور: انواع دراسنا به‌خصوص درختان تیتانیوم و مارگیناتا می‌توانند در سایه، مقاوم باشد.اما دراکو می‌تواند در آفتاب کامل نیز مقاوم باشد و رشد کند.

خاک: خاک این گیاهان باید غنی و گلدان باید زهکشی خوبی داشته باشد. همچنین استفاده از کمپوست نیز توصیه می‌شود.

آب: آبیاری این گیاهان باید به طور منظم باشد، البته دراکو، می‌تواند شرایط خشک زمستان را نیز تحمل کند.

تکثیر: برای انتشار درختان تیتانیوم، می‌توان از بخش‌های نازک و نی مانند آن‌ها، شاخه‌ای را جدا کرد و در خاک گرم و مرطوب گذاشت تا جوانه بزند. روش دیگر این است که با برش نوک شاخه و با استفاده از هورمون‌های ریشه زایی آن را دوباره سبز کرد. همچنین لایه بندی هوا درباره گیاهان بزرگتر نیز جواب می‌دهد

برای خرید انوع گل و گیاه، طراحی و اجرا فضای سبز، آلاچیق، انوع آبنما ها و می توانید با همکاران ما در خدمات گل و گیاه سیتروس (برادران مرادی) تماس حاصل فرمایید.

گل و گیاه سیتروس (برادران مرادی)

گل و گیاه سیتروس l برادران مرادی (pasdarangol.com) طراحی و پشتیبانی توسط مهندس هادی یوسفی | ۰۹‍‍۱۲۹۳۶۹۳۳۶

تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه