12345

456           Webp.net gifmaker 2

این گیاه ، گیاه بومی مناطق گرمسیری در آفریقای جنوبی می باشد که به‌صورت بوته‌ای رشد می‌کند. این گیاه زیستی چند ساله، همیشه سبز بوده و برگ‌های شمشیری و کشیده‌ای به رنگ سبز دارد. زیستگاه اصلی این گیاه غرب آفریقا می‌باشد.

شرایط نگهداری :

گیاه سانسوریا می تواند در بیشتر شرایط مختلف آب و دما و خاک به راحتی پرورش می یابد .

آبیاری؛ در زمستان هر دو هفته یکبار و در تابستان یک‌بار در هفته برای این گیاه کافی است ، این گیاه به بیماری های قارچی حساس می باشد بنابراین نظم آبیاری را حفظ کنید

نور؛ این گیاه عموماً در محل‌های روشن رشد خوبی دارد اما این گیاه بر خلاف بسیاری از گیاهان در محل‌های کم نور منازل نیز می‌توان این گیاه را نگهداری کرد.

دما؛ این گیاه بهتر است که در هوای گرم و معتدل باشد تا بهترین رشد را داشته باشد . و به دمای زیر صفر حساس می‌باشد.

ویژگی های این گیاه :

گیاه سانسوریا عملکرد موثری در پاکسازی محیط اطرافش دارد و برای همین یک انتخاب ایده آل برای آپارتمان و منزل مسکونی محسوب می‌شود. جالب است بدانید که سانسوریا می‌تواند سموم و گازهای آلوده موجود در هوا از جمله فرمالدهید را تصفیه کند.  بنابراین یکی از بهترین مکان ها برای این گیاه کنار تخت خواب می باشد تا هوای محیط را تصفیه کند و برای شما خوابی آرام را فراهم آورد .

شما می توانید جهت سفارش انوع گل و گیاه ، انواع آبنما ها ، انواع الاچیق ها و طراحی و اجرای انواع فضای سبز در سراسر کشور با همکاران ما در موسسه خدمات گل و گیاه سیتروس (برادران مرادی) تماس حاصل فرمایید .

گل و گیاه سیتروس (برادران مرادی)

گل و گیاه سیتروس l برادران مرادی (pasdarangol.com) طراحی و پشتیبانی توسط مهندس هادی یوسفی | ۰۹‍‍۱۲۹۳۶۹۳۳۶

تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه