۳۱ تیر ۱۳۹۴
اجرای فضای سبز

طراحی و اجرای فضای سبز

فضای سبز شهری منطقه ای پوشیده از گیاه درداخل و اطراف شهر ها که دارای دو کارکرد مهم برای شهر می باشد تعدیل دما ،تلطیف هوا وزیبا آفرینی.
جامعترین تعریف. فضای سبز شهری بخشی از فضاهای باز شهری است که در عرصه های طبیعی یا مصنوعی آن تحت استقرار درختان ، گل ها ، چمن ها و سایر گیاهان است که بر اساس نظارت و مدیریت انسان با در نظر گرفتن ضوابط ، قوانین وتخصص های مرتبط با آن برای بهبود شرایط زیستی ،زیستگاهی ورفاهی شهروندان ومراکز جمعیتی غیر روستایی ،حفظ ،نگهداری یا بنا میشود
خدمات ارائه شده در فضای سبز :
-نور پردازی فوق مدرن زیبا و رویایی محوطه و فضای سبز
– طراحی و اجرای سیستمهای آبیاری اتوماتیک و مدرن با صرفه جوی در وقت و هزینه
– انواع کف سازی و محوطه سازی ، لاشه چینی ،دیوار کشی ،نما سازی و …
– انواع اثاثیه باغی مبلمان، فلاور باکس، چراغ و روشنایی، باربیکیو، وسایل بازی و …
– خدمات نگهداری فضاهای سبز ویلا ها ،آپارتمان ها و مجتمع ها
– کاشت و اجرای انواع چمن و گل و گیاه
– تهیه نهاده های باغی و فضای سبز و گل و گیاه

انواع فضای سبز :

1- فضاهای سبز عمومی: بیشترین مورد از فضای سبز است که در دسترس می باشد این فضاها عمومی مکانی جهت بازی ها و مناطق ورزش است. فضاهای یاد شده اساساً برای این منظور طراحی یا تجهیز شده اند.
وجود نیمکت، روشنایی، آبخوری، دستشویی، کف سازی معابر و دسترسی از اجزاء اصلی این نوع فضاها به شمار می روند.
۲- فضاهای سبز نیمه عمومی: فضاهای سبزی که بازدهی اکولوژیکی دارند، لیکن استفاده کنندگان آن ها، نسبت به فضاهای سبز عمومی محدودتر هستند.
محوطه های باز بیمارستان ها، پادگان ها و ادارات دولتی و… در این دسته قرار می گیرند.
3- فضاهای سبز خیابانی: نوعی از فضاهای سبز شهری هستند که به طور معمول درختکاری حاشیه ی باریکی از حد فاصل مسیرهای پیاده رو و سواره رو را تشکیل می دهند و یا به صورت متمرکز در فضاهای نسبتا کوچک میدان ها و یا در زمین های پیرامون بزرگ راه ها و خیابان ها شکل گرفته اند .
خدمات گل و گیاه سیتروس (برادران مرادی) آماده طراحی و اجرای فضای سبز، گل کاری و حفظ و نگهداری با تعهدات کتبی و شفاهی در امر نگهداری فضای سبز برای منازل، ویلاها و شرکت ها در سراسر کشور می باشد

خدمات گل و گیاه سیتروس (برداران مرادی) آماده ارائه خدمات تولید و پخش انواع گل های ایرانی و خارجی به سراسر کشورپایان طراحی باغچه

 

۱۳ خرداد ۱۳۹۴
باغ گل اندیشه

باغ گل اندیشه

گل و گیاه سیتروس با تنوع بیش از 100 نوع گل هم اکنون شعبه 2 خود را در شهر جدید اندیشه با نام باغ گل اندیشهافتتاح کرده است در این شعبه نیز خدماتی همچون :

Call Now Buttonتماس و مشاوره رایگان۰۹۱۹۶۸۲۴۶۳